Yeni Nesil Yazar Kasalar Nerelerde Kullanılır?

Yeni Nesil Yazar Kasalar Nerelerde Kullanılır?

Artık yasal bir zorunluluk olan yeni nesil yazar kasaların kullanım alanları oldukça geniş. Eski ödeme kaydedicilerin artık geçersiz olacağı düşünülürse bütün satış yapan firmaların bu cihazlardan alacağı kesin.

Neden Yeni Nesil Yazar Kasa Kullanmalısınız?

Neden Yeni Nesil Yazar Kasa Kullanmalısınız?

Maliye Bakanlığı, Kayıt Dışı Ekonomiyle Mücadele Stratejisi Eylem Planı çerçevesinde bir güvenlik önlemi olarak yeni nesil yazar kasaları oluşturdu. Kısaca e-fatura olarak adlandıracağımız cihazlarda, POSların yazar kasalar ile uyumlulaştırılması sağlandı.

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU