Profilo Verifone VX 680E1 EFT Pos (Masaüstü)

Profilo EFT POS cihazı sayesinde yazar kasa ve POS işlemlerini tek bir cihaz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fonksiyonel yapısı ve özellikleriyle yazar kasa ve POS ihtiyacınızı karşılayacak Profilo EFT POS, ergonomik tasarımı, güçlü kasa sistemi ve kolay kullanım özellikleriyle Protel Elektronik’te!

Profilo EFT POS kurulum işlemleri

Protel Elektronik teknik servis ve destek hizmetleri kapsamında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan Profilo EFT POS cihazlarının kurulumun gerçekleşmesi, sistem hakkında kullanıcıların bilgilendirilmesi ve ilk fiş kesim işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Böylece cihazı kullanacak olan kişilerin eğitimi, kurulum esnasındaki yazılımların yüklenmesi ve sistemin kullanılabilir hale getirilmesi hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleşmektedir.

Arıza ve bakım işlerinin yapılması

Profilo EFT POS cihazlarının periyotlar dahilinde gerçekleşecek olan bakımlarını firmamız tarafından yapılabilmektedir. Uzman ve yetkili ekip tarafından gerçekleştirilecek olan bakım hizmeti, işletmenizde gerçekleştirilebilir. Cihazların bakımlarının belli zamanlarda yerine getirilmesi olası veri kayıplarının ve arızalarının da önüne geçeceğinden önemsenmesi gereken bir durumdur. Bu anlamda firmamız, tecrübeli ve mobil ekibiyle beraber müşterilerine hizmet götürmektedir.

Cihazların bakımlarının aksatılmama EFT POS cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilmenizi sağlayacaktır. Şirketimiz deneyimli ve yetkili ekibiyle yeni nesil EFT POS sistemlerinin en çok arıza çıkabilecek modüllerine bakım yaparak, muhtemel sorunlar çıkmasını engellemektedir.

Masaüstü EFT POS için yedek parça ve aksesuar

Profilo masaütü EFT POS cihazınız için gerekli olan yedek parça veya aksesuar ihtiyaçlarınız Protel Elektronik ekibi tarafından temin edilebilmektedir. Yazar kasa ve EFT POS cihazları alanındaki uzmanlık, bilgi, deneyim ve iş ortaklıkları sayesinde hızlı ve kaliteli aksesuar veya yedek parça tedarik hizmeti sunan şirketimiz, cihaz performansınızı koruyacak ürünlerin temin edilmesine dikkat etmektedir.

Profilo ile yeni nesil EFT POS sistemleri

En çok tercih edilen Profilo EFT POS cihazları ergonomik yapıları sayesinde çok fazla yer kaplamaz. Hafif, işlevsel ve estetik tasarımıyla firmanızın mali hesaplarını otomatik olarak tutmaktadır. Yazar kasa ve EFT POS olarak kullanabileceğiniz cihaz, tüm bankaları desteklemektedir.