Profilo Verifone VX 680E1 EFT Pos (Mobil)

Hem yazar kasa hem de EFT POS donanımlı sistemler, Gelir İdaresi tarafından yayınlanan tebligatla zorunlu hale getirilmiştir. Bu kapsamda hareket etmesi gereken işletmeler için Protel Elektronik, Profilo EFT POS yazar kasa teknolojisini sunmaktadır. IP tabanlı olan ve 17 bankayla uyumlu şekilde çalışabilen Profilo EFT POS yazar kasa teknolojisi, ergonomik tasarım, güçlü şarj özelliği ve fonksiyonel birçok özelliğiyle Protel Elektronik’te!

EFT POS cihazı kurulumu

3100 sayılı mevzuat gereğince EFT POS satışı yapan yetkili firmalar müşterilerine kurulum hizmeti sağlamak durumundadır. Protel Elektronik tarafından satışı sağlanan Profilo EFT POS mobil sisteminin kurulması ve çalışır duruma getirilmesi teknik ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Cihazların mali hafızaları dolunca yeniden kurulması gerekiyor.

Protel Elektronik Türkiye’nin her yerine EFT POS cihazlarını kurulumu yapılmış bir şekilde ulaştırmaktadır. Cihazların taşıma sırasında zarar görmemesi için havalı paketleme yapılarak kargoya verilmektedir.

EFT POS cihazı arıza ve bakım hizmeti

Elektronik cihazlar içerisinde en hassas modüler yapıya sahip EFT POS cihazlarının belli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir. Böylece daha uzun ömürlü kullanılabilecek cihazlara sahip olunabilir. Belirlenen periyotlar dahilinde kontrol edilecek cihazlarda yazılımsal veya donanımsal sorunlar önceden tespit edilerek, bu sorunların daha büyük problemlere yol açmadan giderilebilir.

EFT POS yedek parça ve aksesuar

Profili EFT POS mobil cihazınızla uyum içerisinde çalışabilecek aksesuarlar Protel Elektronik tarafından sağlanmaktadır. Cihaz performansına olumsuz etki etmeyecek yedek parçaların temin edilerek cihazlarına takılması hizmeti de yetkili servis elemanları tarafından sunulmaktadır.

Profilo mobil EFT POS

Mobil EFT POS cihazınızla her yerden fiş kesebilir, kredi kartı ödemeleri için kullanabilirsiniz. Hafif, taşınabilir, ergonomik tutuş imkanları ve kolay kullanılabilir özellikleri sayesinde mobil Profilo EFT POS cihazına Protel Elektronik garantisiyle sahip olabilirsiniz. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU