Cas Terazi Yetkili Servisi

Cas Terazi Yetkili ServisiYüksek gösterge çözünürlüğü, 30 kilograma kadar ağırlık taşıma özelliği, fonksiyonel tuş takımı, ekran aydınlatması, dara alma özelliği ve teknik imkanları ile Cas teraziler Protel Elektronik mağazalarından iş yerlerinize taşınıyor.

AVM mağazaları, marketler, manavlar, pastaneler, dükkanlar ve diğer hizmet sektörlerinde kullanılan terazilerimizde kurumunuzun güvenliğini sağlamış, etik bir satış profili oluşturmuş olacaksınız.

Kurulum

Kurulum hizmetimizden yararlanmak için cihazınızı sitemizden ya da merkezimizden satın alabilir, belirlenen gün ve saatlerde kurulumunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Yetkili servisimiz uzman ekiplerini şirketinize ve kurumunuza göndererek sorunsuz bir kurulum gerçekleştiriyor. Ayrıca sizlere kullanım bilgileri de veriyorlar.

Arıza ve Bakım

Cas teraziler Prototel Elektronik garantisinde olduğu için herhangi bir arıza durumunda arızalanması halinde yetkili servisimiz uzman kadrosu ile adresinize geliyor. En hızlı ve eksiksiz çözümler ile bir daha sorun yaşamamanız sağlanıyor. Ayrıca bakım hizmetimizden de dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Yedek Parça Aksesuar

Uyumlu ve orijinal yedek parça ağımız ile Cas terazileriniz için uygun parçaları temin ediyoruz. Arıza dahilinde değiştirilmesi gereken parçalar uzmanlarımız tarafından monte ediliyor ve en kısa sürede teslim ediliyor. Yedek parçaların dışında aksesuarlardan da haberdar olarak en iyi ürünleri alabilirsiniz.

Terazide En İyiyi Kullanın

Protel Elektronik olarak müşterilerimize en iyi ürünleri sunmanın yanında kurulum, tamir ve bakım hizmetleri de veriyoruz. Ekonomik fiyat ve kalite ile uzun ömürlü cihazlar almanızı sağlıyoruz. Satış öncesi ve sonrası dilediğiniz her konuda yanınızda yer alıyoruz.

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU