Hana Terazi Yetkili Servisi

Hana Terazi Yetkili ServisiLED Display özelliği, çok sayıda ürün fiyat hafızası, tam kapasite dara alma, Akü doluluk oranını ekranda gösterebilme, paslanmaz çelik özellikleri ile Hana teraziler Protel Elektronik garantisi eşliğinde marketlerde, perakende satış yapan mağazalar, pastaneler, dükkanlar, atölyeler ve diğer hizmet sektörlerinde kullanılmaya devam ediyor. Dilerseniz siz de ürün yelpazemizden yararlanarak firmanıza uygun cihazı seçebilirsiniz.

Kurulum

Sizlere sunduğumuz en önemli hizmet adresinize teslim ya da adresinizde kurulumlar ile eksiksiz bir ürün almanız. Hana marka terazilerinizi Protel Elektronik yetkili servisi adresinizde kurarken aklınıza takılan her soruyu da yanıtlıyor. Terazilerinizin kurulumunu kesinlikle kendiniz yapmamalı ve bizlerden bilgi almalısınız.

Arıza ve Bakım

Protel Elektronik’in sizlere bir de arıza ve bakım kolaylığı tanıdığını bilmenizde fayda var. Hana terazilerinizin herhangi bir durumda arızalanması halinde yetkili servisimiz adresinize gelerek cihazınızı alıyor ve en kısa sürede size teslim ediyor. Ayrıca bakım yaptırmak istediğinizde de iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Yedek Parça Aksesuar

Terazileriniz herhangi bir arıza durumunda yedek parçaya ihtiyaç duyabilir. Bazı parçaların değiştirilmesi ve yenilenmesi gerekebilir. Bu nedenle Hana orijinal ürünlerin temin edilmesi gerekir. Protel Elektronik de burada devreye giriyor. Sizlere son teknoloji harikaları yedek parçalar ve aksesuarlar sunarak cihazınızın daha uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Hana Terazilerde Kalite ve Güven

Protel Elektronik olarak terazilerde ekonomik fiyatlarla sizi karşılarken en iyi hizmeti vermek için kurulum, bakım ve onarım işlemlerini de eksiksiz gerçekleştiriyoruz. En güvenilir firma olmanız ve rakiplerinizden sıyrılarak adil satışlar yapmanız için kalitemizden yararlanmalısınız. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU