Olivetti Terazi Yetkili Servisi

Olivetti Terazi Yetkili ServisiLCD göstergesi, ekran aydınlatması, kolay kullanılan klavyesi, dara alma özelliği, şarj edilebilir aküsü ve limitleme seçenekleri ile Olivetti teraziler Protel Elektronik garantisi ile sizlere sunuluyor. Terazi markaları içinde en iyilerden olan Olivetti, bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Marketler, perakende satış yapan mağazalar, pastaneler, dükkanlar, atölyeler ve diğer hizmet sektörlerinde kullanılan Olivetti teraziler ile uzun ömürlü kullanımlar sağlayacak, doğru ve eksiksiz tartım yapacaksınız.

Kurulum

Olivetti terazilerinizi Protel Elektronik güvencesi ile aldıktan sonra adresinizde kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz. Yetkili servisimiz uzman ekiplerini şirketinize göndererek sorunsuz bir kurulum gerçekleştiriyor. En uygun yere konulan terazilerinizin ilk kullanımı hakkında da bizlerden bilgi alabiliyorsunuz.

Arıza ve Bakım

Olivetti terazilerinizin herhangi bir durumda arızalanması halinde yetkili servisimiz uzman kadrosu ile sizlere destek olmakta. Sorunu tekrar etmeyecek şekilde çözerken arızanız gün içinde giderilmeyecek durumda ise servisimize götürerek yedek parça ve tamir uygulamalarını yapıyoruz. En kısa sürede de teslim ediyoruz. 

Yedek Parça Aksesuar

Yılların deneyimi ve geniş marka hacmimiz ile Olivetti terazi ürünlerde orijinal yedek parça ve aksesuar temini gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sebepten bozulan ürünlerinize yedek parça takılması ve tamir edilmesi gerekebilir. Orijinal ve uyumlu modeller montaj garantisi ile adresinize geliyor. Ayrıca yeni çıkan aksesuarlardan haberdar olarak en iyi ürünleri alabileceksiniz.

Olivetti Terazilerde Kalite ve Güven

Protel Elektronik olarak terazilerde ekonomik fiyatlarla sizi karşılarken en iyi hizmeti vermek için kurulum, bakım ve onarım işlemlerini de eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Kullanımda püf noktaları ve dikkat edilmesi gerekenleri de yetkili teknisyenlerimizden öğrenebiliyorsunuz. Güvenli satışlar yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU