Tess Terazi Yetkili Servisi

Tess Terazi Yetkili ServisiHassas tartım yapabilen, toplam ağırlık ve dara alan, otomatik sıfırlama ve limitleme özelliğine sahip, sağlam yapılı, kolay kullanılabilir Tess teraziler Protel Elektronik güvencesi ile iş yerlerinizin dostu. Tess teraziler ile güvenle ürünlerinizi tartacak ve eksiksiz hizmet vereceksiniz.

Protel Elektronik yetkili servis olarak marketlerde, AVMlerde, mağazalarda ve diğer kullanım alanlarında en iyi teraziyi sizler için belirliyor ve satış öncesi-sonrası desteğimizi sunuyoruz.

Kurulum

Terazilerinizi kurdurmak ve ilk denemenizi yapmak için mutlaka yetkili servisten destek almalısınız. Ürününüzü aldıktan sonra Protel Elektronik ekiplerimiz adresinize gelerek eksiksiz bir kurulum gerçekleştiriyor. İlk kullanım bilgileri ve kullanım kılavuzları da sizlere teslim ediliyor.

Arıza ve Bakım

Terazileriniz için arıza ve bakım durumlarında Protel Elektronik çağrı merkezini arayabilirsiniz. Yıllarca kullanılan her üründe olduğu gibi Tess terazilerde de teknik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlarla karşılaşmamak için periyodik olarak bakım yaptırmalı ve cihazınızı yıpratmadan kullanmalısınız. Ayrıca herhangi bir sorunla ile karşılaştığınızda terazinizi kapatmalı ve hemen yetkili servisimizi aramalısınız. En kısa sürede probleminizi çözecek ve kesin çözüm sunacağız.

Yedek Parça Aksesuar

Tess marka teraziler için gerekli olan yedek parçaları geniş teknik ağımız ile size ulaştırıyoruz. Orijinal ürünleri cihazınızın özelliklerine uyumlu olanlardan seçiyor, tamir ve kurulumlarını yapıyoruz. Uzun süre kullanılan ürünlerde görülen bu aksaklıklar için bizi aramanız ve destek talebinde bulunmanız yeterli.

Tess Marka Terazilerde Sorunsuz Kullanımlar

Protel Elektronik ailesi olarak Tess terazilerden yazar kasa ve pos cihazlara kadar geniş bir yelpazede ürün seçimi sunarken sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Kurulum, bakım ve tamir dahil her türlü sorununuzda teknik destek veriyoruz. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU