LG Ev Sinema Sistemi Yetkili Servis

LG ev sinema sistemleri, stil ve performansın mükemmel birleşimini salonunuza getiriyor. Dilerseniz müzik dinler, oyun oynar; dilerseniz en yeni filmleri izlersiniz. Stil sahibi tasarımı ve zengin sesiyle LG sinema sistemleri, hem performanslı hem de şık. LG ile ev sinema deneyiminizi bir boyut ileri taşıyın.

Blu-ray Ev Sinema Sistemleri

Blu-ray Ev Sinema Sistemleri

LG Blu-ray ev sinema sistemleri ile mükemmel ses düzeyine ulaşacaksınız. Blu-ray kalitesinde izlediğiniz Full HD filmler kusursuz seslerle birleşerek karşınıza çıkıyor. Son teknoloji ses mühendisliği ve Smart TV fonksiyonlarının birleşimi ile fonksiyonel ve zarif ev sinema sisteminizi seçin.

DVD Ev Sinema Sistemleri

LG DVD ev sinema sistemleri kaliteli tasarımlarla sizi bekliyor. 1080p Upscaling ile DVD filmlerinizi olabilecek en yüksek kalitede izleyin ve mükemmel ses kalitesini deneyimleyin. Son teknoloji ses mühendisliği ve akıllı televizyon fonksiyonlarının birleşimi ile ideal bir sinema sistemine sahip olacaksınız.

Sound Bar Sistemleri

LG’den beklediğiniz yüksek ses kalitesini, LG Ses Sistemleriyle video oynatırken veya müzik dinlerken bulabilirsiniz. Ayrıca sadece ses cihazlarının sesinin değil, benzersiz şıklıktaki dizaynının da keyfini sürebilirsiniz.

iPod/iPhone Bağlantı Sistemleri

iPod/iPhone Bağlantı Sistemleri

Sesiyle olduğu kadar şık ve zarif dizaynıyla da övünen LG bağlantı sistemleri ile müziğin zevkini sonuna kadar yaşayın. Hi-Fi ses kalitesini ve immersive sound gibi birçok ayrıcalıklı özelliği deneyimleyin.

Hi-Fi Sistemleri

LG D.J. X-BOOM, 2300 W. yüksek sesi güçlü baslarla birleştirdi. Retro tasarımı, LED aydınlatmayla modern bir görünüme kavuşturan LG D.J. X-BOOM, hem ses kalitesiyle hem de görünümüyle büyülemek için tasarlandı.

Siz de 38 yıllık deneyimimizden yararlanarak en son teknoloji sinema sistemlerine kavuşabilirsiniz. Ayrıca bakım ve onarım hizmetlerimiz dahil yedek parça ve aksesuar teminimizden de faydalanacaksınız. LG ürünlerinin yetkili bayisi olan Protel Elektronik sizlere en iyiyi sunmak için yola çıktı. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU