Panel Onarım Tamiri – Protel Elektronik Fatih Yetkili Servis

Tv Paneli Yetkili ServisiPaneller de her elektronik cihaz gibi belirli bir kullanım ömrüne ve dayanıklılığa sahiptir. Zamanla kullanım koşulları nedeniyle arıza gösteren panellerin uzman müdahalelere ihtiyacı olabilir.

Panel arızalarının genel oluşma nedeni sıvı teması olduğu için, servisler sıvı temasını garanti kapsamına almamaktadır. Genellikle solisyon ve microfiber bezler yardımıyla temizlenen paneller, solisyonun bez yerine ekrana sıkılması nedeniyle bozulurlar. Ekrana sıkılan solisyon, ekrandan aşağı kayarak ekranın alt kısmında bulunan devreleri nemlendirmektedir. Bu nemlenme de oksitlenmeye dönüşmektedir. Oksitlenme neticesinde renk verisini taşıyan kartlar zarar görür ve çalışmaz hale gelir.

Bu istenmeyen durumla karşılaşmamak için panellerinizi doğru kullanmanız gerekecektir. Ancak bunun dışında, TV’lerinizi doğru kullandığınızı düşünüyorsanız olası diğer sebepler için yetkili ya da özel servislerinizi aramalısınız.

Panelde:

  • Dikey – yatay çizgilenmeler
  • COF, COG film arızası
  • Beyaz görüntü
  • Işık yetersizliği
  • Birbirine giren renkler önemli bir sorun olduğunun habercisidir.

Protel Elektronik olarak bu sorunların onarılması için profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Son yıllarda her evde mevcut olan LED ve LCD TV’ler için panel tamiri yapmaktayız. LCD ve LED TV tamiri konusunda deneyimli teknisyenlerimiz ve personelimiz ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Panel değişimini maliyeti oldukça pahalı olduğu için önermemekte, dikkatli ve özenli bir şekilde tamirini yaparak sizleri büyük bir masraftan kurtarmaktayız. İstanbul’da kaliteli panel tamiri hizmeti almanız için kendimizi ve onarım teknolojimizi geliştirmekteyiz.

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Panel tamiri yapılırken cihazın modeline uygun ve %100 orijinal yedek parça temin edilmektedir. Protel Elektronik güvencesi ve geniş yedek parça ağımızla panel onarımı projelerimiz sorunsuzca tamamlanmaktadır. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU