LG Projektör Yetkili Servis

Hafif ve taşınabilir tasarımlarıyla LG projektörler, oturma odasından ofise kadar her ortamda keskin video çözünürlüğü sağlar ve ihtiyaçlarınızı karşılar. Keskin, parlak görüntüler sağlayan projektörlerle oyun, slideshow, TV dizileri ve filmlerin keyfini çıkarın.

LCoS

LG projektörler, daha parlak ve daha optimal renk filtrelemesi yanında hızlı sahnelerde dahi daha keskin ve detaylı görüntüler sunar.

HDIM Girişi

LG projektörler, HDMI girişleri sayesinde kolay ve uygun bir multimedia merkezidir.

LG Projektör

LED-Dijital Tabanlı Işık Kaynağı

LG LED projektörünüzle geniş renk skalasını ve derin renk yoğunluğunu keşfedin. Ultra hızlı LED lamba, görüntü bozulması ve renk dağılımını engeller.

LED Lamba

30.000 saate kadar ömrü olan LED lambalarla günde dört saatten  yıl boyunca projektörünüzü kullanabilirsiniz. Yüksek saat ömrü, daha fazla spor karşılaşması, film ve oyun demektir.

Dosya Görüntüleyicisi

Bu fonksiyona sahip LG projektörlerle Powerpoint ve Excel dosyalarını çevirme işlemine gerek kalmadan USB girişine takarak görüntüleyebilirsiniz.

Protel Elektronik yılların deneyimini sizlerle buluşturuyor. Uzman kadromuz ile projektörden sinema sistemine, televizyondan videoya her türlü elektronik aletin kurulum, bakım ve tamirini gerçekleştiriyoruz. Size sunduğumuz bu rahatlıktan dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU