LG Televizyon Yetkili Servisi

Yaratıcı ve özgün stili ile dikkat çeken LG televizyonlar, yaşam alanlarınızın odak noktası olmaya devam ediyor.

Patentli teknolojilerimiz ve inovatif özelliklerimiz, LCD, plazma ve LED televizyonların rakipsiz detay, renk ve kontrast değerlerine çıkartıyor. LG televizyonlar, sonsuz detaylı görüntü kalitesi vadediyor

3D TV

3D TV

LG’nin 3D televizyonları, filmler, programlar, oyunlar, spor karşılaşmaları ve daha birçok alanda TV’nizden en yüksek verimi almanızı sağlar. 3D televizyonlarımız 2D olarak da şaşırtıcı renk ve detay barındırmaktadır. Sinema salonundaki 3D deneyimi evinize taşınıyor.

LCD TV

LG LCD televizyonları; oyun, film, blu-ray, gibi HD içerikleriniz için yüksek görüntü kalitesi; spor ve aksiyon içerikleriniz için net ve akışkan görüntü sunuyor. TruMotion teknolojisi, Full HD 1080p gibi özelliklerle izleme deneyiminizi geliştiriyor.

LED TV

LED TV

Mükemmel görüntü kalitesi bazında, piyasadaki tek THX® sertifikasına sahip LED TV'leri keşfedin. LG'nin ince LED arka aydınlatma teknolojisi, keskin görüntüler, derin siyahlar ve parlak renkler vaat ediyor. LG LED TV'leri izleyince gözlerinize inanamayacaksınız.

Plazma TV

LG’nin plazma televizyonları o kadar gerçekçi ve temiz görüntüler gösterir ki TV izlediğinizi unutabilirsiniz. Plazma TV’ler ışıkları kendileri üretir, bu sayede daha yüksek kontrast oranı ve hızı sahnelere daha düşük tepki süresi sağlar.

Ultra HD TV

Ultra HD TV

Full HD'den 4 kat daha fazla çözünürlük ve sıra dışı ses kalitesi ile LG ULTRA HD TV, televizyon izleme deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşıyacak. LG ULTRA HD TV’leri keşfedin.

Smart TV

Smart TV

LG Smart TV’ler size en akıllı ve kullanışlı ev eğlencesi deneyimini sunuyor. O an yayında olan kanalı görün, premium içeriklere ve yüzlerce uygulamaya göz atın. Youtube’dan video izleyin, internette sörf yapın, uygulamaların tadını çıkarın.

Yılların deneyimini dijital çağın nimetleri ile birleştiren Proton Elektronik, LG televizyonlarının yetkili servisi olarak tamir, bakım ve kurulum hizmetleri ile kaliteli uygulamalar sunuyor. Satış öncesi ve sonrası desteği ile memnuniyetinizi ilk sırada tutuyor. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU