LG Video Yetkili Servis

Yüksek görüntü kalitesi ve donanımlı kullanım özellikleri ile LG videolardan ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçin. Smart TV özellikli 3D Blu-ray oynatıcılar, taşınabilir video ve DVD oynatıcıları LG garantisinde kullanımınıza sunuluyor.

Blu-Ray Oynatıcılar

Baş döndürücü Full HD 1080p görüntüler ve sınırsız eğlence istiyorsanız, LG Blu-ray oynatıcıları seçerek doğru bir hamle yapacaksınız. Hayatınıza filmleri ve ev eğlencesini getiren Blu-ray oynatıcılar ile eğlence deneyiminizi başka bir seviyeye taşıyın.

DVD Oynatıcılar

LG DVD oynatıcılar ile ev eğlencesi deneyiminize yeni bir soluk getirin. Görüntüleri gerçeğe dönüştüren son teknoloji DVD oynatıcıları keşfedin.

Sektörünün öncüsü LG video yetkili servisi Protel Elektronik olarak deneyimli kadromuz ve geniş servis ağımız ile ev sinema sistemlerinize özel hizmet sunuyoruz. Satış öncesi ve sonrasında tam destek, kurulum, bakım ve tamir gibi konularda ise kalıcı çözümler sunuyoruz. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU