Nikkam Yazar Kasa Yetkili Servisi

Nikkam Yazar Kasa Yetkili ServisiPerakende satış fişlerinin tanzimi ve müşteriye verilmesi mecburidir. Bu nedenle yazar kasalar kullanılır. Nikkam model yazar kasa da satış ve hizmet sunan sektörlerde en çok kullanılan cihazlardan biri. Termal rulo ile çalışan, barkodlu ve barkodsuz kullanılabilen, KDV ve döviz ayarlamalı cihazlar ile firmanızın kurumsal adımlarından birini atacaksınız.

Protel Elektronik hizmetlerinden de bu bağlamda İstanbul’un tüm semtlerine sunulan geniş servis ağı sayesinde yararlanabilirsiniz. Bütün Nikkam marka ürünlerde bakım ve arıza hizmetleri sunmaktayız.

Kurulum

Yazar kasaların genelinde olduğu gibi Nikkam modellerde de kanun gereği yetkili servislerin kurulum yapması uygundur. Yanlış bağlantı yapılmaması için uzmanlardan yardım almakta yarar var.

Öncelikle diğer marka cihazlar gibi Nikkam için de kurulumdan sonra yetkili servisin verdiği belge ile 15 gün içinde vergi dairesine giderek vergi levhanızı almanız gerek. Bu prosedürleri gerçekleştirmeyenler işletmelerinde perakende satış faaliyetlerine başlayamazlar.

Yetkili servisiniz kurulum esnasında cihaza yüklenecek programları seçerler, yükleme işleminden sonra yazar kasanızı teslim ederler. Size sadece güvenle satış yapmak ve hizmet sunmak kalır.

Arıza ve Bakım

Yazar kasalar uzun yıllar kullanıldığında çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Öncelikle bu durumların önüne geçmek için periyodik olarak cihazınıza bakım yaptırmanızda fayda var. Ürünü aldığınız yerin bu nedenle bakım hizmeti verip vermediğine dikkat etmelisiniz.

Arıza durumlarında hemen yetkili servisinizi arayarak destek talebinde bulunmalısınız. İstanbul’un her noktasında hizmet veren Protel Elektronik olarak da profesyonel ekibimizi en kısa sürede adresinize yolluyoruz.

Yedek Parça Aksesuar

Elektronik aletlerin çoğu belirli bir kullanım süresinden sonra arıza göstermektedir. Yazar kasalar gün içerisinde çok sık kullanılan cihazlar olduğu için sorun çıkması olasıdır. Bu durumlarda Nikkam yazar kasalar için gerekli olan yedek parça ve aksesuarlar tarafımızdan karşılanıyor. Kartuş ve rulo gibi acil ihtiyaçlarınız ve son çıkan aksesuarlardan haberdar olmak için bizi aramanız yeterli.

Nikkam Yazar Kasalarda Yılların Deneyimi!

1976 yılından itibaren sektördeki yerini alan Protel Elektronik çağa ayak uydurarak yılların deneyimini teknoloji ile birleştirdi. Nikkam için üretilen yazar kasalar ve yedek parça, aksesuarların satışı dahil kurulumlarından bakım ve onarım işlemlerine kadar her ihtiyacınızı karşılıyoruz. Böylece cihazlarınız daha verimli ve uzun ömürlü oluyorlar.

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU