Olivetti Yazar Kasa Yetkili Servisi

Olivetti 2000M - 2001M - 2002MT - 2003MT - 2004MT - 2013MT - 2014MT - 2023MT Yetkili Servisi
Olivetti Yazar Kasa Yetkili ServisiRahat kullanılan klavyesi, Z ve aylık raporlar, kontrol kilidi ve güvenlik şifreleri ile kasiyer şifreleme, yüksek işlemci ve artırılabilen hafızası ve döviz programlaması ile yazarkasa servisi içinde en iyilerden olan Olivetti markalar kurumsal şirketlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Yılların deneyimi ve farklı ülkelerdeki hizmet ağı ile alanında lider kuruluşlardan olan Olivetti yazar kasalardan edinerek finansal işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kurulum

Yeni bir iş yeri veya işletme sahibiyseniz aldığınız Olivetti marka yazar kasanızı izin yazısına uygun bir şekilde kurdurmanız gerekiyor. Kurulumları ise kesinlikle yetkili servislere yaptırmalısınız.

Tuşların kullanılması, kağıt rulosunun takılışı, şifreleme, indirim ve artırım tuşunun programlanması, yazar kasa şifresinin ayarlanması gibi işlemleri ilk kez yapacak olanlar işin uzmanından bilgi almalılar. Bilinçsizce yapılan ayarlarda güvenliğinizi riske atabilirsiniz.

 En önemlisi de yazar kasaya yüklenecek programların keyfi seçilememesi. Cihazınızdan yüksek performans ve sorunsuz bir çalışma hacmi istiyorsanız mutlaka servisinize başvurmalısınız.

Arıza ve Bakım

Olivetti yazar kasaların herhangi bir durumda arızalanması halinde yetkili servisimiz uzman kadrosu ile sizlere destek olmaktadır. Teknik ekibimiz sorunun en hızlı ve kesin olarak çözülmesini sağlayacak. 

Yedek Parça Aksesuar

Yılların deneyimi ve geniş marka hacmi ile yazar kasa sektöründe rakiplerimizden bir diğer farkımız Olivetti marka ürünlerde orijinal yedek parça ve aksesuar temini gerçekleştirmemiz. Herhangi bir sebepten bozulan ürünlerinize yedek parça takılması gerekebilir. Uyumlu parça ve montaj garantisi ile siz de işin uzmanından yardım alabileceksiniz.

Olivetti Yazar Kasalarda Kalite ve Güven

Tüm kurum ve kuruluşların ihtiyacı yazar kasalar, Protel Elektronik güvencesi ile sizlere ulaşıyor. Ekonomik yazar kasa fiyatları sizi karşılarken en iyi hizmeti vermek için kurulum, bakım ve onarım işlemlerini de eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Yazar kasa bizim işimiz!

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU