Profilo Yazar Kasa Yetkili Servisi

Profilo Yazar Kasa Yetkili Servisiİşlemci ve yazma hızı yüksek, artırılabilen hafızaya sahip, tek satır grafik müşteri ekranı, ayrı ayrı programlanabilen KDV sayısı, çift yönlü manyetik kart okuyucusu ve Li-Ion pil batarya ile diğer markalardan sıyrılan Profilo yazar kasa hem müşteri hem de işletme dostu.

38 yıllık deneyim, 8 farklı ülkede 17 mali onaylı ürünü ve 700.000’den fazla aktif kurulu cihazı ile ödeme sistemlerinde Türkiye’nin öncü ve lider markası olan Profilo ile siz de işletmenizi güven içinde büyütebileceksiniz.

Kurulum

Kanun tarafından kullanımı zorunlu tutulan yazar kasa kurulumları yetkili servislerce yapılmalıdır. Kurulum esnasında bazı programların kurulması ve yazılımların yüklenmesi gerektiği için işi güvenli ellere teslim etmekte yarar var.

Yazar kasaların kurulma işlemleri gerçekleştirilirken tarih ve saat ayarları da yine yetkili servis tarafından yapılır. Bu nedenle kurulum hizmetlerinden yararlanmanızda fayda var.

Kullanım hakkında da bilgi alabileceğiniz uzmanlar, cihazınızdan en yüksek performansı almanız için gerekli yazılımlar hakkında da başvurabileceğiniz ilk yerdir. Ayrıca güvenlik açısından yetkili olmayan kişilerin yaptığı uygulamalardan kaçınmalısınız.

Arıza ve Bakım

Profilo yazar kasalarınızın arıza göstermesi durumunda hemen yetkili servisinizi arayarak destek
istemelisiniz. Hiçbir şekilde cihaza müdale etmeyiniz. Olası bir arıza halinde durumun en hızlı şekilde giderilmesi için profesyonel bir ekibe ihtiyaç var. Sorunun tekrar etmeyeceği bir şekilde giderilmesi ve başka arızalara neden olmaması için yetkili servisinizi hemen arayın.

Yedek Parça Aksesuar

Yıllardır kullandığınız Profilo –Olivetti yazar kasalarınızda bulunan parçalar pek çok sebepten dolayı bozulabilir ve işlevlerini yitirebilirler. Bu nedenle parça değişimleri hayat kurtarıcıdır. Orijinal ve uyumlu parçaların montajını yine işin uzmanına yaptırmalısınız. Rulo, ekü, mali hafıza ve kartuş gibi aksesuarları da cihazın markası ile uyuşanlardan ve orjinal olanlardan seçmelisiniz.

Yazar Kasa Kapanış / Devir

Yazar kasanızın kapanışını yaptırmak için yetkili servise başvurma zorunluluğunuz var. Belirlenen prosedürlere göre, servisimiz kapanış hizmeti vermekte. Ayrıca kasanızı başka bir kişiye ya da firmaya satmak isterseniz gerekli olan şartları bizden öğrenebilir, bu hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Profilo Yazar Kasalar Protel Elektronik Güvencesi İle

Servisimiz Profilo yazar kasalarda son teknoloji ürünler sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Satış öncesi ve sonrası destek ile sorunsuz kullanım özellikleri olan cihazların hem kurulum hem de bakım işlemlerini gerçekleştiriyor.

 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU