Saba Yazar Kasa Yetkili Servisi

Saba Yazar Kasa Yetkili ServisiSaba yazar kasalar, satış ve hizmet sektörlerinde fiş düzenlemeye yarayan akıllı yazar kasa modelleridir. Akülü çalışan, barkod okuma özelliği bulunan, barkodsuz da kullanılabilen ve termal çalışma özelliği yer alan cihazlarınız için İstanbul’un tüm semtlerine geniş servis ağıyla ulaşarak bakım ve arıza hizmetleri sunuyoruz.

Hafıza kartı bulunan, yanlış işlemlerde sizi uyaran ve kolay kullanılır tuş takımına sahip olan Saba yazar kasalarınız işletmenizin ve sizin güvenle satış yapmanızı, hizmet vermenizi sağlayacak.

Kurulum

Yazar kasalar boyut olarak küçük ve ağırlık olarak hafif oldukları için herkesin kurulum yapabileceği düşünülür. Ancak Saba yazar kasalar ve diğer marka cihazlar kanunen yetkili servislerce kurulmalıdır. Cihazınızı kurdurduğunuz zaman size verilen belge ve ilk fişle yazar kasa levhanızı almaya gidebilirsiniz.

Kurulum esnasında da bazı programların kurulması ve yazılımların yüklenmesi gerektiği için işi güvenli ellere teslim etmekte yarar var. Tarih ve saat ayarları, tuş tanımları, şifreler, kasa ve kasiyer no programlama, vergi sınıfı ve stok kontrol girişleri gibi ayarlamaları yaparak sizlere destek olan ekibimiz güvenliğiniz için en ideal programları ayarlıyor.

Arıza ve Bakım

Saba yazar kasalarınıza periyodik olarak bakım yaptırmanız gerekli. Programlarınızın yenilenmesi ve tuşlarınızın değişmesi gerekebilir. Hatta para birimlerinizi değiştirmek ve vergi oranlarını tekrar girmek dahi gerekir. Bu nedenle herhangi bir soruna neden olmamak için kendiniz bir değişiklik yapmamalısınız.

Ayrıca arıza durumlarında hemen yetkili servisinizi arayarak destek istemelisiniz. İstanbul’un her noktasına ulaşan ağımız ile bu ihtiyacınızı da karşılayabilmekteyiz. Arıza kaydınızın yapılmasından sonra profesyonel ekibimiz en kısa sürede adresinizde olacak.

Yedek Parça Aksesuar

Uzun süre kullandığınız Saba yazar kasalarınızda bulunan parçalar pek çok nedenden ötürü bozulabilir ve işlevlerini yitirebilirler. Saba yazarkasa servisi yedek parça ve aksesuar teminimiz ile farklı sebeplerden dolayı bozulan ya da işlevini yitiren cihaz parçalarınızı değiştiriyor; yeni çıkan aksesuarları edinmenizi sağlıyoruz. Rulo, ekü, mali hafıza ve kartuş gibi ekipmanlar sağlıyoruz.

Saba Yazar Kasalar Emin Ellerde!

Protel Elektronik sizlere Saba marka yazar kasa satışı sunarken aynı zamanda satış sonrası desteği ile her daim yanınızda yer almakta. Arıza ve bakım dışında herhangi bir sorunda ve sorunuzda bizi arayabilirsiniz.

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU