Siemens Yazar Kasa Yetkili Servisi

Siemens CR5000 - CR5200 Yazar Kasa Yetkili Servisi
Siemens Yazar Kasa Yetkili ServisiProtel  Elektronik garantisi ile satılan Siemens yazar kasa, elektrik kesildiğinde çalışabilir olması, 1000 adet PLU hafızası, barkod okuyuculara bağlanabilmesi, sessiz termal yazıcı, saniyede 12 satır fiş yazma özelliği ile alanında farklı bir yere sahip.

Ödeme kaydedici cihazlar olarak da adlandırılan bu ürünler ile firmanızın mali tablosunu düzenli olarak takip edebilir, yasal yükümlülüğünüzü yerine getirmiş olursunuz. Satış öncesi ve sonrası destek için de yetkili servisler ile iletişim halinde bulunmalısınız.

Kurulum

Perakende satış yapan kişilerin yasa gereği bulundurmak zorunda olduğu, fiş düzenleme cihazları olan yazarkasa pos ; yetkili servis olmadan kurulmamalı.

Protel Elektronik satış hizmetinden yararlanarak aldığınız ürünlerde servisimiz cihazı kullanıma hazırlar ve size örnek bir fiş çıkarır. Servis formunuzu alarak aynı gün vergi dairesine müracaat ederek yazarkasa levhası almanız gerekir. Sonrasında cihazınız kullanıma hazır hale gelir.

Kendiniz kurulum yapmaya ya da program yüklemeye çalışmamalısınız. KDV oranları, fiş kesim ve raporlama hakkında da bilgi almayı ihmal etmemelisiniz. Güvenlik şifreleri ve yasal uygulamalar hakkında da bilgi almayı unutmayınız.

Arıza ve Bakım

Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen, 4 kasiyerin kasa hesabını tutma fonksiyonuna sahip Siemens yazar kasalarınızın herhangi bir durumda arızalanması halinde yetkili servisimiz tüm kadrosu ile yanınızda. Protel Elektronik uzmanları cihazlarınızın periyodik bakımlarını yaparak aynı zamanda ömürlerini de uzatmış olacaklar.  

Yedek Parça Aksesuar

Siemens yazar kasa yedek parça ve aksesuarlar ihtiyacınızda ilk arayacağınız servis olmak isteriz. Orijinal yedek parçaların montajını ve her modele uygun aksesuarları sizler için geniş üretici ağımızdan temin ediyoruz. Ana kart, monitör, klavye, barkod okuyucu, kağıt rulo ve kartuş gibi ihtiyaçlarınızı en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Siemens Yazar Kasalarda Uzman Dokunuşlar!

Protel Elektronik Siemens yazar kasalarda kurulum ve onarımdan yedek parça teminine kadar faklı hizmetleri ayağınıza getiriyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve süratli servis hizmeti verebilmeyi amaç edinen kadromuz ile anında çözümler sunuyoruz.

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU