Telestar Yazar Kasa Yetkili Servisi

Telestar Yazar Kasa Yetkili ServisiVergi Usul Kanununa göre fatura kullanma mecburiyeti olmayan satışların ödeme kaydedici cihaz fişleriyle belgelendirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle yazar kasalar kullanılır. Telestar marka makineler fişlerin hafızada toplanmasını, istendiği zaman X ve Z raporlarıyla durum kontrolü sağlarlar.

Muhasebecilerin de işini kolaylaştıran yazar kasalar Protel Elektronik logosu altında sunuluyor. İstanbul’daki geniş servis ağı ile satıştan bakıma kadar her türlü hizmeti veren kuruluşumuz en iyi Telestar yazar kasa ürünlerini sunmakta.

Kurulum

Yazar kasalar kurulumda yetkili servislere ihtiyaç duyan cihazlardan. Çünkü uzman ekiplerin yapması gereken bağlantılar, ayarlaması gereken şifreler ve yüklemesi gereken programlar var.

Telestar ürününüzü kurdurduktan sonra yetkili servisin verdiği belge ile 15 gün içinde vergi dairesine giderek bir dilekçe ile vergi levhanızı almanız gerekiyor. Sonrasında perakende satışa ve hizmet sunmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca servisinizden kullanım şekillerini, en iyi rulo fiş markasını, döviz ve KDV ayarlamayı, fiş iptallerini ve rapor çıkışlarının nasıl yapıldığını öğrenmeniz de iyi olacaktır. Böylece yazar kasanızı daha bilinçli kullanmış olursunuz.

Arıza ve Bakım

Yazar kasalarda en çok tuşların işlevsizleşmesi, rulo fiş bölümünün arızalanması gibi sorunlar görülmektedir. Telestar yazar kasa ürünlerimizde görülen arızaların giderilmesi için yapılması gereken yetkili servisimize kayıt yaptırmak ve adresinizi bırakmak. En kısa sürede sorununuz giderilecektir.

Ayrıca periyodik olarak bakım yaptırırsanız cihazınızın ömrü uzayacak, olası sorunlarla karşılaşma riskiniz azalacaktır. 

Yedek Parça Aksesuar

Akü, kağıt rulosu, tuş, kartuş ve diğer yedek parça ihtiyaçlarınız için gerekli olan yedek parça ve aksesuarlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca son çıkan ürünlerden sitemiz aracılığıyla haberdar olmanızı sağlıyor, en yeni yazar kasa modellerinizi kullanmanıza olanak tanıyoruz.

Telestar Yazar Kasalar

38 yıllık sektör deneyimi ile Protel Elektronik Telestar yazar kasaları güvenle kullanmanız için satış öncesi ve sonrası desteği ile yanınızda yer alıyor. Yedek parçadan kuruluma, bakımdan onarıma ihtiyacınız olan teknik ve pratik yardımı sizlerle buluşturuyor.

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU