Profilo Pompa Yazar Kasa Yetkili Servisi

Profilo Pompa Yazar Kasa Yetkili Servisiİşlemci ve yazma hızı yüksek, 8 farklı KDV programlama, dolum noktası kontrolü, elektronik kayıt ünitesi, taşıt tanıma sistemleri ile uyum ve termal yazıcısı ile diğer yazar kasalardan farklı olan Profilo pompa yazar kasalar hem müşteri hem de işletme dostu.

700.000’den fazla aktif kurulu cihazı ile ödeme sistemlerinde Türkiye’nin öncü ve lider markası olan Profilo, 38 yıllık deneyimi ile firmalara güven veriyor.

Kurulum

IP54 standartlarında olan pompa yazarkasa servisi kurulumu yetkililerce yapılmalı. Kanunen kullanımı zorunlu hale getirilen yazar kasalar servis hizmeti veren firmaların uzman teknisyenlerince kurulmalı. Kurulum esnasında bazı programların kurulması ve yazılımların yüklenmesi gerektiği için işi güvenli ellere teslim etmekte yarar var.

Yazar kasaların güvenliklerinin oluşturulması, tarih, saat ve uyum ayarlarının yapılması için cihazı aldığınız yetkili servisi çağırmanız gerekiyor. Tek başınıza kesinlikle kurulum yapmayı denemeyin.

Kullanım hakkında da bilgi alabileceğiniz uzmanlar, cihazınızın hangi durumda yüksek performans ile çalışabileceğini anlatan uzmanlar güvenlik açısından da dikkat etmeniz gerekenleri size anlatırlar.

Arıza ve Bakım

Pompa yazar kasalarınızın arıza göstermesi halinde hemen yetkili servisinizi arayarak destek
istemelisiniz. Hiçbir şekilde cihaza müdahale etmeyiniz.

Arıza kaydınızın alınmasından sonra Protel Elektronik teknisyen ekibi en kısa zamanda adresinize yönlendiriliyor ve sorununuzu çözüyor. Kesin çözümler sunan yetkili servisimiz olası arızaları da engelliyor.

Yedek Parça Aksesuar

Profilo pompa yazar kasalarınız herhangi bir sebepten dolayı arıza gösterebilir. Yedek parça takılması ve tamir edilmesi gerekebilir. Bu durumlarda size yardımcı olacak ve yedek parça temini sağlayacak servislerle çalışmanız olumlu olacaktır. Bunun haricinde yeni çıkan aksesuarlarınızı da yine orijinal olanlardan temin etmelisiniz.

Yazar Kasa Kapanış / Devir

Yazar kasaların kapanışını yaptırmak için yetkili servise başvurmanız gerekiyor. Prosedürlere göre servislerin kapanış ve devir yapması daha kolay oluyor. Kasanızı başka bir firma ve kişiye devretmek istediğinizde yasal sorunlarla karşılaşmamak için en baştan önleminizi almanız gerek.

Pompa Yazar Kasalar Protel Elektronik’te!

Protel Elektronik yılların deneyimi ile pompa yazar kasada da müşterilerine satış, kurulum, onarım, yedek parça gibi konularda destek olmaya devam ediyor. Sorunsuz bir şekilde cihazınızın çalışması için uzman ekibi ile 7/24 hizmet veriyor.