EFT POS Yetkili Servisi - Protel Elektronik Fatih

Eft Pos Yetkili ServisiGelir İdaresi tarafından satış yapan tüm işletmeler için zorunlu olan EFT POS sistemleri hızlı ve kolay alışveriş dönemini başlatmıştır. Bu kapsamda hareket etmesi gereken işletmeler için Protel Elektronik, Profilo EFT POS teknolojisini sunmaktadır. EFT POS kurulum, bakım ve onarım süreçlerinde profesyonel hizmet vermektedir.

Kurulum

Perakende satış yapan ve hizmet sektöründe pos kullanan işletmeler için yasal bir zorunluluk haline gelen EFT POS sistemi kurulumları profesyonel ekiplerimiz tarafından adresinizde tamamlamaktadır. İlk kullanım bilgilerini de vererek cihazınızı teslim etmektedir. 3100 sayılı mevzuat gereğince Protel Elektronik tarafından satışı sağlanan Profilo EFT POS sisteminin kurulması ve çalışır duruma getirilmesi teknik ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız, Türkiye’nin her yerine satın aldığınız EFT POS cihazlarını kurulumu yapılmış bir şekilde ulaştırmaktadır. Cihazların taşıma sırasında zarar görmemesi için havalı paketleme yapılmaktadır.

Arıza ve Bakım

EFT POS cihazların da her elektronik alet gibi bakıma ihtiyacı olacaktır. Hassas modüler yapıları gereği arıza gösterebilecek EFT POS sistemlerinin uzman ekiplerce kontrol edilmesi gerekmektedir. Yazılım ve donanım sorunları önceden tespit edilerek hasarlı arızaların önüne geçilebilir. Ayrıca arıza durumlarında da teknik destek almak önemlidir. Protel yetkili servis olarak EFT Pos sistemleriniz için orijinal yedek parça kullanarak arıza onarımı yapmaktayız. Dilerseniz ekiplerimizi arayabilirsiniz.

Yedek Parça Aksesuar

EFT POS cihazınızın arıza ve bakım işlemleri sırasında gerekli olacak yedek parçaları da Protel garantisi ile edinebilirsiniz. Geniş yedek parça ağımız sayesinde % 100 orijinal yedek parçaları temin etmekteyiz. Ayrıca en yeni model aksesuarları kullanım kolaylığı sağlaması açısından satışa sunmaktayız.

EFT POS Sistemleri

EFT POS yetkili servisi sayesinde satışlarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Yasal zorunluluğu olan EFT POS cihazlarını edinerek müşterilerinizde de güven oluşturabilirsiniz. EFT POS kurulum ve bakım uygulamalarınız için ekiplerimizi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. EFT POS cihazlarınıza Protel Elektronik garantisiyle ulaşabilirsiniz.