Farex Yeni Nesil Yazar Kasa Yetkili Servisi

Farex Yeni Nesil Yazar KasaFarex yeni nesil yazar kasa, yüksek teknolojik yapısı ve ergonomik tasarımıyla vergi mükelleflerinin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. 32 bit yüksek işlemci hızı, 128 MB hafıza ve uzun kullanıma uygun bataryasıyla işletmelere sunulan Farex yazar kasalar uygun fiyat ve teknik destek hizmetiyle Protel Elektronik’te!

Farex yazar kasa fonksiyonel bir yapıya sahiptir ve ergonomik klavye sistemi, özel açılış melodisi, uluslararası standart özellikleriyle üretilip satışı yapılıyor. EFT POS sistemlerinin hepsiyle uyumlu şekilde çalışabilen Farex yazar kasalar, işlevsel terminal yönetimi ve uzaktan yapılabilen güncelleme niteliklerine sahiptir.

Farex yazar kasa kurulumu nasıl yapılacak?

Farex yeni nesil yazar kasa sisteminin kurulması Protel Elektronik ekibi tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Komplike kurulum sistemlerinin doğru bir şekilde yapılabilmesi için teknik ekibimiz yazılımın programlanması, EFT POS sistemlerinin bağlanması, ilk fişin kesilmesi gibi süreçleri yerine getirmektedir. Cihazın kullanımıyla ilgili de kısa bir eğitim vermektedir. Böylece Farex yazar kasa sistemini kullanacak kişiler cihaza hakim olabilmektedir.

Farex arıza ve bakım hizmeti

Birçok yazar kasa markasının yetkili servisi ve satış temsilcisi olarak hizmet sunan Protel Elektronik, farex yazar kasa ürünlerinin de bakım ve onarımlarını üstlenmektedir. Firmamız, yeni nesil kasa sistemlerinin komplike sistemlerini bilen, alanında deneyimli teknik ekibi sahiptir. Yazar kasa sisteminizde meydana gelmiş olan arızalar için bize müracaat etmeniz yeterlidir.

Farex yazar kasanızın ömrünü uzatmak için belli aralıklarla bakım yaptırabilirsiniz. Böylece olası arıza ve sorunların tespit edilip çözülmesini sağlayabilirsiniz. Bu durum ileride çıkabilecek daha büyük arıza ve masrafların söz konusu olmaması için ideal bir yoldur. Kasa sistemlerinin sürekli çalışmış olması elektronik sisteminin bozulmasına veya arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Farex yazar kasa aksesuar ve yedek parça

Farex yazar kasanızla uyumlu bir şekilde çalışabilecek aksesuar ve yedek parça tedarik hizmeti, Protel Elektronik tarafından sunulmaktadır. Böylece cihaz performansını olumsuz yönde etkilemeyecek aksesuar ve yedek parçaları temin edebilirsiniz. Firmamız, gelişmiş tedarikçi ağıyla her marka ve model için aksesuar ve yedek parça temin edebilmektedir. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU