Profilo Yeni Nesil Yazar Kasa Yetkili Servisi

Profilo YK 8200 Yetkili Servisi
Profilo Yeni Nesil Yazar KasaÜzerinde hem yazar kasa hem de POS bulunan yeni nesil yazar kasalar, mevcutlarından daha çok teknik özelliğe ve güvenliğe sahiptir. Kademeli geçişlerle geçişlerle 31.12.2015 tarihine kadar tüm işletmeler eski yazar kasalarını yeni nesil olanlarla değiştirecek. Profilo yeni nesi yazar kasalar da bu alanda 38 yıllık deneyimi sizlerle buluşturacak.

Bu değişiklikteki temel amaç ise fiş kesildiği anda satış bilgisinin maliyenin veri tabanına ulaşmasını sağlamak. Böylelikle alıcılar ve satıcılar daha güvenli iş yapmış olacak.

1 Ekim 2013 tarihinden itibaren başlatılan bu uygulama ile "Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz" satın almak zorunlu hale getirilmiştir. Siz de işinizi son güne bırakmamak için vergi dairesinden izin belgenizi alarak yazar kasa sahibi olmanız gerekmektedir. 

Profilo yazar kasalar aynı anda 17 banka ile çalışma özelliği göstererek bu alanda öncü marka özelliğine sahip. 

Kurulum

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi artık bir zorunluluk haline gelen yeni nesil yazar kasaların kurulumu aynı şekilde yetkili servis uzmanlarınca gerçekleştirilmelidir. Kurulumdan sonra kişiler alış faturası örneği, cihaz sicil numarası, cihazdan alınan bir fiş örneği de dâhil olmak üzere gerekli belgeleri eklemek suretiyle vergi dairesine müracaat ederler.

Kurulum esnasında bazı programların kurulması ve yazılımların yüklenmesi gerektiği için işi güvenli ellere teslim etmelisiniz. Tarih, saat, kasiyer girişleri, şifre, döviz değerlerinin ayarlanması gibi işlemleri yetkili mercilerin yapması gerekli. Güvenlik kurallarına da dikkat etmek gerekiyor.

Arıza ve Bakım

Yeni nesil Profilo yazar kasalar son teknoloji ürünler olduğu için arıza durumları ile çok sık karşılaşmazsınız. Ancak cihazın düşmesi ve sıvı teması karşılaşılan en önemli sorunlar. Böyle durumlarda yetkili servisinizi arayarak destek istemelisiniz. Protel Elektronik olarak alanında uzman teknik ekibimiz ile sizlere profesyonel bir hizmet sunarak arızalara kesin çözümler getiriyoruz.

Ayrıca periyodik bakımlarla cihazınızın ömrünü uzatıyor, olası sorunların önüne geçiyoruz.

 

Yedek Parça Aksesuar

Tüm bankalar ile çalışma özelliğine sahip, dokunmatik renkli ekranı ile kullanım kolaylığı sağlayan Profilo yeni nesil yazar kasalar için yedek parça ve aksesuar temin ediyoruz. 

Orijinal parçalarınızın montaj işlemlerini de sorunsuz gerçekleştirirken bakımını da yapıyoruz. Yıllardır kullandığınız ve bir sebepten kullanılmaz hale gelen yedek parçalarınızı son teknoloji ürünlerle değiştiriyoruz. Rulo, ekü, mali hafıza ve kartuş gibi aksesuarlarınızı da seçebiliyorsunuz.

Profilo Yeni Nesil Yazar Kasalar – Son Teknoloji!

Artık bir zorunluluk haline gelen yeni nesil yazar kasalar Protel Elektronik güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Yeni nesil ürünlerimiz ile kuruluşunuzun ilerlemesini ve müşteri memnuniyetini sağlayacaksınız.

Hattınızın Faturasını Protel Elektronik Ödüyor!

Yeni nesil yazar kasaların her birinde telefon hattı bulunmakta. Cihazınızın içinde bulunan bu hattın faturasını Protel Elektronik ödüyor. Hem de herhangi bir sözleşme imzalamadan. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU