Telestar Yeni Nesil Yazar Kasa Yetkili Servisi

Telestar TLS 8100 Yetkili Servisi
Telestar Yeni Nesil Yazar Kasa Yetkili ServisiMikro tasarım özelliği, geniş PLU hafızası, saniyede 12 satır fiş yazma hızı ile Telestar yeni nesil yazar kasalar Vergi Usul Kanunu'na göre edinebileceğiniz en iyi marka ürünlerden biri. Sizi yüzlerce kağıt rulo saklama zahmetinden kurtaran yeni nesil yazarkasa servisi 10 yıla yakın bilgilerinizi saklayarak dilediğiniz an onlara ulaşmanızı sağlıyor.

Mali rapor tutma olanağı, sessiz yazılma özelliği, membran klavye gibi özellikleri ile kolaylaştıran Telestar yeni nesil yazar kasalardan alarak yasal yükümlülüğünüzü yerine getirmiş olursunuz.

Kurulum

Protel Elektronik satış öncesi ve sonrası destek sunuyor. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile cihazlarınızı kurulu olarak gönderen yetkili servisimiz işinizi kolaylaştıracak.

Perakende satış yapan ve hizmet sektöründe pos kullanan işletmeler ve kişiler için yasal bir zorunluluk haline gelen yeni nesil yazar kasalar uzman ekibimiz aracılığı ile adresinizde kuruluyor. İlk kullanım bilgilerini de yetkililerimizden alarak satış yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Alış faturası örneği, cihaz sicil numarası, cihazdan alınan bir fiş örneği ile vergi dairesine, yazar kasa levhası için başvurmanız gerekiyor.

Arıza ve Bakım

Telestar markalı yeni nesil yazar kasalar arıza durumlarında işlerinizi aksatmayacak şekilde tarafımızdan onarılıyor. Çağrı merkezimizde arıza kaydınızı aldıktan sonra teknik ekibimiz adresinize en kısa sürede gelerek cihazınızın sorununu çözüyor.

Dilerseniz periyodik bakımlarla da yazar kasanızın ömrünü uzatabilirsiniz. Böylelikle sorunların büyümesine engel olmuş olursunuz.

Yedek Parça Aksesuar

Otokopili, termal baskılı yazar kasa ruloları ve ekü gibi yedek parçalarınızı yetkili servisimizden satın alabilirsiniz. Orijinal yedek parçalarınızı cihazınızın modelin uygun olarak tedarik eder ve sorunsuz olarak kullanmanızı sağlarız.

Kılıf, kalem ve batarya gibi aksesuarlar da temin edilmekte. 

Telestar Yeni Nesil Yazar Kasalar

Satışlarınızı daha güvenli hale getirmek ve geniş bir ağa ulaşmak için Telestar yeni nesil yazar kasalarımızdan almalısınız. Artık bir zorunluluk haline gelen bu cihazlara Protel Elektrik güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası desteğimizden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU