Yedek Parça Aksesuar

Protel Elektronik Profilo, Olivetti, Siemens, Saba, Nikkam, Telestar yazarkasa servisi ve Profilo Eft Pos ile terazilerde yedek parça ve aksesuarlar ile en iyi hizmeti almanızı sağlıyor. Orijinal ve uyumlu yedek parçalarınızı seçebilir, dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Profilo Basit Çekmece

Kilit sistemi ile bozuk ve kağıt paralar için ayrı bölmeler bulunmaktadır. 24x30x2,5 cm boyutlarındadır. Çekmece açma mandalı bulunmaktadır. 1,5 kg’dır.

Profilo Sahte Para Dedektörlü Çekmece

ABS plastik yapıya sahiptir. Kilit sistemi ile bozuk ve kağıt paralar için ayrı bölmeleri vardır. Çekmece açma mandalı bulunmaktadır. Sahte paraları anlama sistemi sayesinde büyük kolaylık sunmaktadır. 24x30x8,5 cm ölçülerindedir. 1,5 kg’dır.

Profilo VX680-E1 Özel Tasarımlı Akıllı Çekmece

Profilo VX680-E1 Yeni Nesil Yazar Kasa POS cihazına özel olarak üretilmiş olan akıllı çekmecede kilit sistemi ile bozuk ve kağıt paralar için ayrı bölmeler bulunmaktadır. POS cihazı ve kasayı aynı anda kullanmak isteyenler için idealdir.

Profilo Cradle

PinPad bağlantısına uygun, Ethernet ve barkod okuyucu çıkışlı, büyük kağıt rulosu bulunmaktadır. 210 derece döner platforma sahiptir. 15 m yerine 32 m rulo uzunluğu vardır. 

Profilo Pin Pad Verifone PP1000SE

Şifre giriş hatalarını en aza indiren büyük tuşlara sahiptir. Opsiyonel gizlilik kalkanı bulunmaktadır. PC, yazar kasa ve POS cihazlarına kolay bağlantı imkanı sunar. Kaydırmaz kaplama özelliği ile dayanıklıdır.

Profilo Büyük Metal Çekmece

Çift anahtarlı kilit sistemiyle hem fiş keserken hem de manuel açma avantajı sunmaktadır. Geniş tasarımıyla yüksek saklama kapasitesi bulunur. 42x41x11 cm ölçülerindedir. 5.7 kg ağırlığındadır. 5 adet metal yay tutuculu kağıt para haznesi ile 8 hazineli madeni para ünitesi bulunmaktadır. Şık tasarımlı metal kasası ve otomatik açılmayı sağlayan teleskopik yay sistemi bulunmaktadır. 

Satış ve Serviste Protel Elektronik Deneyimi!

Firmamız 1976 yılında Eko Elektronik firma isminde şahıs firması olarak Ekrem Mavilioğlu tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden itibaren Profilo elektronik yetkili servislik hizmeti veren firmamız zaman içerisinde hizmet ağını ve faaliyet alanını büyütmeyi hedefleyerek Olivetti yazarkasa servis + bayii ve sonrasında LG elektronik yetkili servislik ünvanını hizmet ağına dahil etmiştir.

2006 yılında kurumsal anlamda büyümeye ilk adımı atarak firma adını ve şahıs firması olarak kurulan, kurumsal kimliğini Protel Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti olarak değiştiren firmamız aynı zamanda Fatih ilçesi olan hizmet bölgesini Fındıkzade, Yedikule ve Eminönü bölge servisliğini de hizmet alanına dahil ederek İstanbul Suriçi bölge servis & bayii ünvanını almıştır.

2012 yılında LG ve Profilo markaları adına ayrı karşılama alanları ile dizayn edilen yeni servis merkezine taşınarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli servis ve bayii hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

                                                                                               PROTEL ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
                                                                                              GENERAL MANAGER - YILMAZ MAVİLİOĞLU